⭐⭐⭐⭐⭐Endometriózis miatti laparoszkópia illetve császármetszés miatt voltak panaszaim a hasüregben a női szervek mentén. Ciklustól függő végbéltáji, -alhasi fájdalmak, szúró érzés, hasi tájékon feszülés, amely a mindennnapjaimat megkeserítette. Az orvosom csak legyintett, és azt mondta, hogy "sajnos ez ilyen", meg hogy " csak beképzelem" és hogy "meg kell tanulnom ezzel együtt élni".
Ezután kerültem Andihoz. Ő olyan békességet áraszt, hogy nem éreztem kellemetlennek ezen intim probléákról beszélni neki. Megnyugtatott, és elmagyarázta, hogy mi történik a testemben. Már az első kezelés után azt éreztem, hogy fellélegzett a hasam, feloldódtak a hasi letapadások és a szerveim űjra tudnak mozogni. Kaptam a panaszaim alapján összeállított, személyre szóló tornagyakorlatsort ezt kellett a kezelések között otthon gyakorolnom. Maximálisan biztonságban éreztem magam a kezei között és újjászülettem! A lelkemmel is foglalkoztunk a kezelések alatt, mert minden testi megnyilvánulásnak vannak lelki okai is. A viscerális kezelés nekem segített a műtéti szövődmények által okozott mindennapos kellemetlenségek feloldásában, hogy újra teljes értékű életet élhessek! ( Yvette)
⭐⭐⭐⭐⭐ 1 éve covidon estem át, majd oltás után jelentkezett a jobb oldali zsibbadás. Ezt a hátam lazításával a gyógytornász tudta enyhíteni. A neurológus, nyaki mr után, ami negatív volt ,nem talált semmit, azt mondta majd elmúlik a zsibbadás. Jobb lett, viszont a visszeres lábam olyan volt, mintha le akart volna szakadni. Nehéz zsibbadás volt. December elején megint covidos lettem, a tünetek nagyon felerősödtek, így a gyógytornász ajánlásával kerültem egy szuper doktornőhöz, és ő általa hozzád. Az első kezelés után a tünetek szuperul elmúltak, a második után meg remekül vagyok. (Edit)
⭐⭐⭐⭐⭐Fül-orr gégészeti, fogászati problémámmal fordultam Andihoz, az orvosom küldött hozzá. Kisugárzó fájdalmak voltak ezek, melyek megkeserítették a mindennapjaimat, fej-nyak-hát panaszokat okoztak. Nyaki feszesség, hátulról induló fejfájás, fül körüli zsibongó, bizsergő érzet, úgy érerztem, mintha égne a fülem. A kezelések hatására elmúltaka fájdalmaim, tüneteim, nála még a lelkem is megnyugodott. (Adrienn)
⭐⭐⭐⭐⭐ Évek óta szorongó és több egészségügyi problémával küzdő elveszett emberként kerültem ajánlással Andihoz. Már az első alkalommal segített megérteni a bennem elfojtott problémákat és fel is oldani őket. Alkalomról alkalomra egyre jobban vagyok testileg és lelkileg is, Egy egyénre szabott eszközrendszert is kaptam, amivel a találkozások között tudok dolgozni magamon. Csodás, megnyugtató környezetben és egy hihetetlen szeretettel és kedvességel megáldott emberrel tud "gyógyulni" aki Andit választja. Csak ajánlani tudom őt, még szkeptikusoknak is. (Ildi)
⭐⭐⭐⭐⭐2021 tavaszán mentem több alkalommal viscerális terápiára, és hegkezelésre a császárhegem miatti összenövések, letapadások feloldására. Mivel szerettünk volna kistesót, aki nem akart megérkezni közénk, gondoltam kipróbálom ezt a fajta kezelést, hátha segít.
Andi nemcsak kezelte ezeket a letapadásokat, de eközben lelkileg is támogatott, nagyon jókat beszélgettünk. Végül 2021 június elején (majdnem egy év próbálkozás után) pozitívat teszteltem és következő februárban meg is született a második kislányunk: Sokat köszönhetek ennek a terápiának, és még biztosan felkeresem Andit. (Hajni)
⭐⭐⭐⭐⭐12 éves koromtól időről időre begyulladt a térdem. Legtöbbször terhelés után. Egyszer, 26 éves koromban egy munkahelyi sportnapot követően annyira rossz lett, hogy 6–8 hétre teljes sínbe tették a lábam, mert azt gondolták, a mozgás okozza a problémát. Akkor még senki nem találta meg a valódi okot.
Később, amikor én is elkezdtem mélyebben tanulni a mozgásról, állt össze a kép. Valószínűleg egy évekkel korábbi, lépcsőn elesés után kialakult, diagnosztizálatlan meniscus-sérülés maradt vissza, pedig több orvosnál is jártam a problémámmal. A sérülés megfelelő rehabilitáció nélkül elkísért közel 25 éven át. Emiatt hagytam abba a versenytáncot is.
Aztán megismertem Andit és az Andala terápiát és ezzel együtt beleszerettem a szakmába is.
Ő volt az, aki végre nem csak a tünetet nézte. Egyetlen kezelés után megszűnt az a probléma, amivel évtizedekig együtt éltem. Azóta fájdalom nélkül tudok futni, edzeni és úgy mozogni, ahogy korábban elképzelni sem tudtam.
Soha nem felejtem el az első fájdalommentes futásomat és konditermi edzésemet. Hazafelé sírtam. Nem a fájdalomtól, hanem a megkönnyebbüléstől és a boldogságtól. Hihetetlen érzés volt megtapasztalni, hogy végre semmim sem fáj.
Andi, örökké hálás leszek neked. Nemcsak a térdemet segítetted helyrehozni, hanem visszaadtad azt a szabadságot is, amit már azt hittem, örökre elveszítettem. (Nika)
⭐⭐⭐⭐⭐Frissítő- és relaxáló masszázs-kezelésen vettem részt az Andalában. Gyöngéd volt és pihentető, kikapcsoló és pihentető. Köszönöm! (Erika)
⭐⭐⭐⭐⭐Imádom ha tudok menni Andihoz, tuti nyugalom és szakértelem. Térdfájásom volt, az ortopéd orvos kezelése semmit sem ért, Andi pedig már a telefonbeszélgetésből tudta, hogy nem a térdemmel lesz a baj. És tényleg nem azzal volt. Azt mondta, hogy kb. 10 kezelés alatt rendbe tud jönni és rendbe is jött. Szép lassan újra tudtam kocogni. Ha néha előjön a térdfájás, kicsit jobban odafigyelek, megcsinálom a “házi feladatokat” és rendbe jön újra. Ha más bajom van, nem gondolkozom, rögtön Andihoz megyek. (Orsi)
⭐⭐⭐⭐⭐Előttem már annyi minden jót leírtak Andiról, álljon itt most egy negatívum is: az az egyetlen baj vele, hogy csak egy van belőle. Andihoz ugyanis nehéz időpontot kapni. Nyilván nem véletlenül, mert Andi nagyon jó (szak)ember. Nagyon kedves és segítőkész. Korrekt és megbízható. A kezelője tiszta, jól felszerelt. A hangulat kellemes, megnyugtató, a háttérben lágy zene szól. Egy éve járok hozzá, csípő tájéki fájdalommal kerestem fel, és sajnálom, hogy nem hallottam róla jóval korábban. Volt pl. olyan gondom, amivel több orvosnál és több vizsgálaton is jártam, de semmit sem találtak, de Andi az első pár szó után már mondta is a megoldást. Kezelés közben végig magyaráz, elmondja, hogy mi okozhatta a problémát és mi lehet rá a gyógymód. Bárcsak mindenki ilyen lelkiismeretesen, ekkora tudással, lelkesedéssel és odaadással végezné a munkáját!( Ernő)
⭐⭐⭐⭐⭐Andihoz, a Jó Tündérkéhez bármikor lehet fordulni. Az elmúlt évben háromszor kerültem értő és gondoskodó kezei közé. Nagyon jót tett görbe, feszült, irodai munkát végző hátamnak. Külön kiemelném Andi törődését embertársai iránt, amely tükröződik kezelése alatt és utána is. Meleg szívvel és bátran tudom bárkinek ajánlani! (Szabolcs)
⭐⭐⭐⭐⭐Mit ajánlanék...? Vagy kit? Andit mindenkinek akinek vmije fáj !
Nem csak mint szakembert hanem mint embert is tudom ajánlani Mindenkinek! Nekem a vállam, hátam lábam fájt.....De csak fájt
Andi! Köszönöm hogy ilyen jó vagy ! (Gábor)
⭐⭐⭐⭐⭐Mindenkinek szívből ajánlom Andi személyre szabott kezelési módszereit. Évtizedek óta küzdök gerincproblémákkal, kipróbáltam már sok módszert, de ennyire alapos, figyelmes és hozzáértő manuálterepautával még nem volt dolgom. Andi abban is kiemelkedik a piacon elérhető manuálterepauták közül, hogy nem ragad le egyetlen lehetséges oknál, hanem globálisan, holisztikusan próbálja megtalálni a megoldást a problémák gyökereire. Kezelései nem csak a testre hatnak pozitívan, hanem az ember lelke is megnyugszik, én mindig energiával feltöltődve szoktam kilépni Tőle az ajtón. Pozitív személyisége a gyógyulásba vetett hitem számára is motiváló tényezőként hat. (László)
⭐⭐⭐⭐⭐Andi kezelései alatt mindig nagyon jól éreztem magam. Több szempontbol képes elemezni a testi nehézségeket es ellátni sok jó - mindennapjainkban applikálható tanáccsal. Andi kezelései jót tesznek a testnek es a léleknek is Bátran ajánlom mindenkinek!!! (Viki)
⭐⭐⭐⭐⭐Sok mozgásszervi problémám volt különböző korábbi balesetek miatt, sajnos az orvosok mind leírtak, és el is fogadtam már, hogy az életem korlátozott mozgással kell tovább éljem. Mielőtt megismerkedtem Andreával, elő jött egy újabb problémám a második gyerekem születése végett. Újra falnak futottam az orvosokkal, szülés után egy évvel is csak azt hajtogatták, hogy ez normális, legyek türelmes. Nem voltam az, és addig mentem, kutakodtam, még végül össze hozott a sors Andreával. És itt történt a fordulópont az életemben, ugyanis amit rengeteg éven át belém magyaráztak különböző orvosok, Andrea egy óra alatt áthúzta. Először kételkedtem, ugyan mit tudhat ő, ennyi szakvélemény után..... Aztán nagyon hamar, konkrétan az első találkozás után kiderült, hogy hihetetlen tudással rendelkezik. Az életem teljesen megváltozott, azóta a korábbi sérüléseimet is felfedeztük és rendbe rakott engem. Ma már több mint egy éve, hogy voltam nála először, és nyugodt szívvel kimondhatom, nincsenek fizikai korlátok előttem!!! Amit a kedvem és erőm akar megtehetem, mert ő segített rajtam! Ha akarom a maratonnak neki vághatok, holott úgy éltem évekig, hogy még csak a busz után sem volt szabad futnom. Ínhüvely gyulladás.... Ma már röhögök, mi az? Mindenkinek nyugodt szívvel és bátorsággal ajánlom, hogy ismerkedjen meg ezzel a csodálatos emberrel, akinek a gyógyítás már élvezet és nem munka! (Veronika)
⭐⭐⭐⭐⭐Egy éve azt hittem, hogy már életem végéig a váll fájdalmammal kell éljek. De megismertem Andit a tornán, ahol rögtön kértem is tőle egy időpontot. A vállam már nem fáj... nem csak szakmailag emelem előtte kalapom, hanem mint ember is. Kivételes személyiség! (Andi)
⭐⭐⭐⭐⭐A problémámra orvosilag az egyetlen megoldást amit kínáltak ... injekciót szúrni a talpamba. Annyira barbár módszernek tartottam, hogy nem tudtam beletörődni.
A legjobbkor sodorta Andit a jószerencse az utamba. Néhány kezelés után teljesen megszűnt a panaszom, amiért örökké hálás leszek Andinak.
De nemcsak nekem, hanem kamasz fiamnak is tudott segíteni az újabb és újabb sportsérülésekben. Azóta úton-útfélen hirdetem
kimagasló szakértelemét és hozzáértését. Tudom, hogy bármilyen mozgásszervi problémával fordulhatok hozzá.
Őszintén mondom, hogy örömmel, megnyugvással tölt el, hogy szükseg szerint számíthatok rád, mert nem kérdes, hogy tudsz segíteni.
(Csilla)
⭐⭐⭐⭐⭐Másfél éve elhúzódó lapockazáró izom körüli fájdalommal kerestem meg Andit. A fájdalom kicsit ijesztően a gerincembe sugárzott, így a gyógyulásba vetett hitem vajmi kevés volt, nem beszélve arról hogy sok dologgal próbálkoztam, illetve próbálkoztak nálam. Sajnos gyógszerek, csontkovácsolás, jé, szauna, krémek nem segítettek, arra pedig sajnos az ember hamar rá kell jöjjön, hogy "új hátat nem kap a bontóban".
Az igazat megvallva engem a masszázs/manuálterápia mindig is feszélyezett. Előítéletes voltam. Az ember amúgy is hajalmaos magát külső szemmel látni, ahogy nyomorúságosan kis gatyában kúszik fel egy asztalra egy idegen helyen, egy idegen ember előtt. Ez még inkább frusztrálja, amitől méginkább befeszül, rosszul érzi magát., stb.
Na, most ehhez képest Andi egy teljesen más dimenzió. Jó szakembernek gondolom Őt. Amikor már feltérképeztük az okokat, a fájdalom eredetét, ott már éreztem, hogy mennyire emberséges és valóban érdekli a problémám. Hogy közös a célunk, ami nem más, mint a gyógyulásom. Ennek folytatásaképp a masszázs asztalon is jó kezekben éreztem magam, mert hamar megtalálta a fájdalom eredetét, és szinte együtt jöttünk rá, hogy milyen irányba induljunk el mentálisan és fizikailag is. Ezen felül azokat a kezelési formákat iktatta be a napirendünkbe, amikre valóban szükség volt. Ezek mellett gyakorlatokat is végeztetett ott helyben és házi feladatnak is kaptam, amiket a mai napig csinálok prevenció jelleggel. (Zsolt)
⭐⭐⭐⭐⭐Novemberben műtöttek méhnyakrákkal. A műtétem után elindult egy lavina, pokoli fájdalamaim voltak. Minden létező orvosi vizsgálaton túl voltam, az összes labor és műszervizsgálaton. Senki semmit nem tudott mondani, találgattak. Lágyéksérv volt a gyanú, de az MRI vizsgálat azt is kizárta. Számos nőgyógyászati probléma volt ekkor már a kórelőzményemben, mint endometriózis, ciszták, miómák, hodgkin limfóma.
Amikor Andihoz kerültem, akkor a pokoli fájdalmaim mellett már a depresszió, a kimerültség, és a teljes kilátástalanság és reménytelenség volt az alap lelkiállapotom. Mindennap sírtam a tehetetlenségtől és fogalmam sem volt, hogy mit tegyek, mindent próbáltam. A fizikai fájdalmaimat a pokoli minősítés adja át leginkább. Az egész hasi részemben állandó feszülés, görcs , "szakadó" érzés, ami a derekamba, lábamba sugárzott. Volt, hogy lábra sem tudtam állni, az egész bal lábamban azt éreztem, hogy szétrobban, belülről lángol. Mint kiderült összenövéseim voltak, amik nyomtak minden környező részt, idegeket. Andi beszélt nekem először erről a fogalomról és a "rejtett" fájdalmakról, annak okairól. Olyan szeretettel, tudással, megértéssel, nyugalommal kezelt hétről hétre, hogy elhittem, hogy meg fogok gyógyulni.
És így is lett, most már jól vagyok! (Zsuzsi)
⭐⭐⭐⭐⭐Andi kezei csodára képesek. Nyak és vállfájásomat mindig elmulasztotta. A kezelések után újult erővel, feltöltődve mehettem haza. Ezenfelül mindig tanulhat nála az ember valami újat a saját testéről. Ajánlom mindenkinek! (Fruzsina)
⭐⭐⭐⭐⭐A császáros szülésem után 3,5 évvel jutottam el Andihoz, akitől pár alkalom után visszakaptam a szülés előtti szervezetemet. Mindemellett a baloldalamban lévő állandó nyomást is megszüntette, amivel orvosról orvosra jártam. (Anetta)
⭐⭐⭐⭐⭐Andi nagyon nagy szakértelemmel, kedvességgel és figyelemmel végzi a kezeléseket. Már az első alkalommal azt a következtetést vontam le, hogy a lehető legjobb kezekbe kerültem.
Mivel én rendszeresen teniszezek nem csak a problémám (izom letapadások, fájdalmak) helyszíni felmérésével és terápiájával, hanem egyéni edzéstervvel és nyújtási gyakorlatokkal is segít nekem.
Kezelés után úgy érzem magam mintha kicseréltek volna! Mindenkinek csak ajánlani tudom! (Zoli)
⭐⭐⭐⭐⭐4 éve tartó derékfájdalom után találtam rá Andreára, amiért azóta is hálás vagyok. Addigra már sok mindent kipróbáltam, végig csináltam, eredménytelenül. Már az első alkalom után könnyebbnek éreztem a mozgást, lecsökkent a fájdalmam. Izgalmas, hogy az újabb kezelések alkalmával, a segítő módszerek tárházából, mindig valami újabb kerül elő. Andi tudása úgy tűnik végtelen, és még így is mindig talál valami újabb tanulni valót, amivel képzi magát folyamatosan. Boldog vagyok, hogy rád találtam Andi! Köszönöm! (Éva)
⭐⭐⭐⭐⭐Csodálatos terápiád segített a masszív porckorong sérvem legyőzésében.
Két hétig nem tudtam lábra állni és utána is csak mankóval tudtam közlekedni másfél hónapig. Látván az MRI felvételeket az idegsebész azt mondata, hogy 90% ra a műtét elkerülhetetlen, és 10% eséjem van a csodára. Én a csodát választottam, és te segítettél hogy a csoda megtörténjen. A tornák és a kezelések segítettek, és annak ellenére hogy már 5 hónapja a távolság miatt nincs lehetőségem a kezeléseiden részt venni, még mindig az általad tanított gyakorlatokkal a porckorong sérvemet kordában tudom tartani.
Andi, örök hálával tartozom neked, és mindenkinek tiszta szívvel ajánlom a kezeléseket. (Robi)
⭐⭐⭐⭐⭐Andihoz bármilyen fájdalommal fordultam eddig, mindig rövid időn belül csökkentette a fájdalmat és megkaptam a szükséges kezelést, amely rendbe hozott hosszú távon is. A kezelő hangulata megnyugtató és az ember tudja, hogy jó helyen van. Andi pedig telve energiával csak rám fókuszál és minden kérdésre ad választ.
Bátran ajánlom azoknak is az Andala Terápiát, akik már megjárták a szakorvosi rendelőket, de nem kaptak választ, mi is fáj valójában...(Edit)
⭐⭐⭐⭐⭐Az múlt években rendszeresen részt vehettem Andi általi masszázson. Adott volt a barátságos légkör, a magas fokú szakértelem pedig egyre fokozódott. Andi, aki mindig nyitott a további ismeret megszerzésére, egy-egy új tanfolyam elvégzése után az ott hallottakból az általa jónak vélt módszereket mindig ötvözte az előzőekkel.
Köszönöm Andi ezeket a kellemes órákat, remélem jövőre időnként újból lehet részem a kényeztetésben. (Klári)
⭐⭐⭐⭐⭐Andinál a barátnőmmel jártunk egy lélekmelengető hátmasszázson. Olyan szeretet energiákkal töltődtünk fel egy csodálatos környezetben, amelynek hatását a mai napig érezzük. Erre mindenkinek szüksége van. Erre van szüksége mindenkinek! Köszönjük Andi! (Márti)
⭐⭐⭐⭐⭐Andala,ahol a szakértelem kivételes személyiséggel párosul! Andi kedves, megértő, szeretetteljes, gyengédsége, odaadása ölel át a kezelés egésze alatt,mint egy puha takaró:) A gyerekeinknek pedig minden húzódása,ficama után varázsütésre elmúlt a fájdalmuk a gyógyító ragasztásoknak köszönhetően! Mi biztos,hogy maradunk:) (Kriszti)